3d cartoon porn
cartoon porn pic
adult cartoons

No: 102,  Septembre - Eylül - September 2018

Çetiner, Ayşegül

Rate this item
(0 votes)
aysegul-cetiner-biyografik-not

1985 yılında İstanbul’da doğdu. İlkokulu Kırklareli’nin küçük ve şirin ve şu anda bir cittaslow ilçesi olan “Yeşil Vize”de, liseyi ise Kırklareli’nde okudu. Liseden sonra Ege Üniversitesi Sosyoloji bölümüne girdi. Bölümünü bitirirken yemek yemeyi çok sevdiğinden tez konusu olarak kendisine “Türkiye’de Modernleşme ve Yemek Kültürünün Dönüşümü”nü çalışma alanı olarak seçti. Bunun haricinde İspanyolca dil eğitimi aldı.

Seyahat etmeyi çok sevdiğinden bulabildiği proje fırsatlarını değerlendirip gezilere ve araştırmalara katıldı. Bunlardan bazıları: Çek Cumhuriyetinde, Avrupa Birliği tarafından desteklenen ekolojik bir köyde yenilebilir enerji kaynakları kullanımı üzerinden gerçekleştirilen gönüllü çalışma kampı, Fransa’da yine Avrupa Birliği kapsamında oluşturulan ve içeriği “Müzik, dans ve tiyatro” öğretimi ve sahnelenmesi olan gençlik kampı, Hindistan’da Ege Üniversitesi Sosyoloji Kulübünün desteği ile “Kast sisteminde kadının aile içindeki konumu” araştırması, Fas’ta “Sanat ve kültür çalışmaları” (yolculuk ve fotoğraf), Gürcistan’da “Sınırlar arasında benzerlik ve farklılıkları üzerine bir inceleme gezisi”, Birleşik Arap Emirlikleri’nde “Barış İçin Kadınları İzle, Barış İçin Pedal Çevir” projesi.

Bunların dışında bir internet sitesi için halen gönüllü olarak haber çevirisi yapıyor. Yeşil düşünce ve yeşil politika konusu üzerine araştırma yapıyor, okuyor ve eğitim alıyor. Diğer düşkün oldukları, onlarsız olamadıkları ise kitaplar, kediler, fotoğraf çekmek, sinema ve müzik.