lesbian cartoon porn
famous cartoon porn
cartoon porn tube

No: 096, Mars - Mart - March 2018

cartes | haritalar | maps

096-1y-Underrated_bir_yazar_ya_da_eser_oldugunu-levent_cantek

 

Yeni başladığımız “gözden kaçanlar” serimizde fotoğraftan kripto paraya, sinemadan gen düzenlemelerine kadar, akla gelebilecek her alandan farklı isimlere gözden kaçanlar hakkında 4 soru sorup kısa ve net cevaplar alacağız.

Konuğumuz; çizgi roman ve mizahla ilgili çalışmalarıyla tanınan, İletişim Yayınları etiketiyle okuduğumuz pek çok kitabın editörlüğünü yapan ve son dönemde Sefa Sofuoğlu iş birliğiyle çıkardığı yeni grafik romanı* 1951 ile gündemde olan Levent Cantek. Kendisini, gayet güncel sayılabilecek blogu Derin Hakikatler‘den de takip edebilirsiniz.

Mardi, 06 Mars 2018 19:24
Published in interview || söyleşi
Written by
Read more...
095-2nf-metin_akpinar_1

Usta oyuncuyu sevmeyen yok. Sahneye, sinemaya ömür vermiş bir isim Metin Akpınar. Reklamlarda bile severek izliyoruz. Buluştuk, hem gündeme hem de hayata dair konuştuk. Zeki Alasya’yı andık. Keyifli bir sohbet oldu.

Vendredi, 09 Février 2018 19:40
Read more...
092-2nf-uyar-hayriturgut-k_bahesi1

Fotoğraf sanatçısı ve ressam Ali Arif Ersen’in Topağacı’ndaki evinde buluşmak üzere sözleştik Turgut Uyar’la. Ali Arif Ersen kilitli kalma sendromu sebebiyle 12 yıldır yatağa bağlı yaşıyor. İki yıldır ise İTÜ Radyo’da Turgut Uyar’la birlikte caz programı yapıyor. Parçalar hafızadan çalınıyor. Ersen çalınacak parçaları ezberinden Uyar’a söylüyor. Uyar notlarını aldıktan sonra program süresine göre düzenleyip kaydını yapıyor. Sonra her pazar günü saat 12.00’de “Kış Bahçesi” programı dinleyicileriyle buluşuyor.

Samedi, 11 Novembre 2017 20:21
Published in interview || söyleşi
Written by
Read more...